Все можна оцифрувати в кіловатах.
WattCoin – цифрова валюта, яка підкріплена кіловатами.
Що таке ідеальний еквівалент вартості?
Чому еквівалентом було золото?
Чому еквівалент повинен мати собівартість виробництва?
Однією із функцій грошей – є функція “Міра вартості“. Усі товари, надходячи до сфери обміну, шукають собі грошовий еквівалент, який представлений там готовністю суб’єктів ринку купити відповідні товари. У зіткненні сторін — бажання продати і готовність купити — визначається в кінцевому підсумку мінова вартість товару чи та сума грошей, якою товар оцінюється на ринку та яка задовольняє обох суб’єктів операції. До цього й зводиться економічний зміст вираження вартості за допомогою грошей у сучасних умовах.
Сучасні “Фіатні” кошти які виробляються національними банками підкріпляють надруковані кошти золото-валютним резервом.
Золото – дорогоцінний метал, який має собівартість виробництва і який використовують у виробництві техніки та дорогоцінностей. Тобто, це звичайний мінерал класу самородних елементів, такий який безліч, чому його взяли за основу гарантування вартості грошового засобу, – питання відкрите по сьогодні. Золото не приймає участі у виробничих процесах, воно не є товаром першої необхідності, без нього людини можуть жити…
Валюта – це грошова одиниця, що використовується для вимірювання величини вартості товару. Але валюта це не лише грошові засоби, залежно від режиму використання, валюта поділяється на конвертовану і неконвертовану, від сфери і цілей використання – на валюту платежу, валюту ціни, валюту операцій, валюту клірингу, валюту векселя. Тобто, цінні папери рахуються валютою. А отже, якщо сучасні грошові засоби мають підкріплення цінними паперами, то реально це фіктивне гарантування наявності активів, вартість яких змінюється не залежно від економічного розвитку країни, окремого регіону.
Єдино-можливим, справедливим інструментом підкріплення грошового засобу може бути лише Електроенергія.
Електроенергія безпосередньо бере участь в процесі виробництва.
Електроенергія є товаром першої необхідності для сучасного Світу.
Електроенергія – ідеальний еквівалент, яким можна оцифрувати вартість будь яких товарів, робіт, послуг.
Навіть роботу співака можна перевести в кіловати, а кіловати у WattCoin. Для цього необхідно прибуток співака, заробітну плату.., поділити на середньо-ринкову вартість виробництва 1 кВт електроенергії і помножити на курс WattCoin.
На вартість WattCoin впливає кількість монет в обороті і середньо-ринкова вартість виробництва 1кВт електроенергії.
Нам слід переглянути основи сучасних грошових та криптосистем. Ми маємо користуватися стабільними грошовими еквівалентами, які будуть безпечними в користуванні, стабільними в курсі та збережуть свободу в користуванні, яку ми знаємо, користуючись друкованими купюрами.